Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi
Meklēšana

Mūsu sarunas » Politika

Skatīt visus šī lietotāja rakstus Pievienoja: Dra-akula | 25.08.2007 12:16
Oligarhu cīņa
Vetspils mērs jau nosēdējis krātiņa un rūtainās kameras gulta ir atbrīvojusies kādam citam Latvijas ievērojamam cilvēkam. Pēc manām domām šo vietu varētu aiznemt Šķēle vai Šlesers. Es pats personīgi atbalstu šo cilvēku darbu ko viņi iegulda un man arī vienalga, ka viņi varbūt kādreiz ir kaut ko zaguši.

Galvenais ju ir redzēt rezultātu. Runājor par Šlesersu, es redzu viņa ieguldīto darbu un to ka viņš daudz runā arī redzu. Bet trasports Latvijā attīstās un cēļi tiek remontēti, Latvijas dzelsceļaš vairs nav lielos zaudējumos un uz izmiršanas sliekšņa, liedosta tiek attīstīta fantastiskos tempos.

Runājot par Šķēli ir mīklaina personība kas nekur neafišējas, bet nu tas pat ir labi. Jo mazāk par viņu zin, jo mazāk pretendzijas var izvirzīt pret viņa darbību. Ņemot verā to kad viņs ir Tautas partijas vadītājs, tad viņam peider arī ta lielākā vara.

Lai arī cik slikti dzīvotos visiem, Latvijā nekādas krīzes nav un arī nav gaidāmas. Tas liecina, kad valdība kaut ko dara lietas labā un nepieļauj lietām iziet ārpus to rāmjiem. Portams, cenas augs un augs vēl ilgi, bet mums nekādas krīzes nav un tas ir pats galvenais, jo ja būtu krīze, tad mūsu dzīves līmenis nokristos līdz 90 gadu sakumam un viss būtu jāveido no jauna.
Komentāri: 1
21.01.2008 22:32
juga66
Krīze vēl tikai sākas. Šā gada vasarā reāli varēs redzēt to kas sadarīts pagāšgad , um tad diezin vai kādu varēs nomierināt ar tādu tizlu frāzi kā - valdība kaut ko dara.

 

 

Online: 9