Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi

Lietošanas noteikumi

1. Musu.lv ir privātīpašums. Musu.lv administrācija patur tiesības liegt pieeju Musu.lv, atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus, nepaskaidrojot iemeslu. Izmantojot Musu.lv tiek fiksēta lietotāja IP adrese.

2. Lietotājs ir atbildīgs par visu sevis ievietoto informāciju un darbībām, kas tiek veiktas no viņa reģistrētā lietotāja konta, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.

3. Lietotājs drīkst ievietot informāciju tikai par sevi.

4. Dati tiks publicēti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības (FPDA) likuma 7.panta 1.punktu un 11.panta 10.punktu (ir datu subjekta piekrišana datu apstrādei). Musu.lv publicētie dati būs pieejami no jebkura internetam pieslēgta datora, tai skaitā no ārzemēm (pamatojums: FPDA likuma 28.panta 2.daļas 1.punkts - datu subjekts ir piekritis datu nodošanai citai valstij).

5. Lietotāja dati tiek dzēsti no sistēmas, ja konts nav izmantots vairāk nekā 3 mēnešus(apmēram 90 dienas).

6. Publiskojot datus (foto, komentārus un tml.) Musu.lv jūs piešķirat tiesības Musu.lv administrācijai izmantot tos. Musu.lv administrācija patur tiesības pārpublicēt, izplatīt, publicēt un prezentēt šos datus Musu.lv ietvaros un Musu.lv prezentācijas materiālos.

7. Aizliegts reģistrēt lietotāja vārdu, kas: 1. satur personas vārdu un uzvārdu; 2. satur tālruņa numuru; 3. satur necenzētus vārdus, aicinājumus uz vardarbību, ir rasu naidu kurinoši vai citādi neatbilst morāles un ētikas normām; 4. satur aizskarošu informāciju, tai skaitā citu Musu.lv lietotāju nicku pārveidotus variantus.

8. Izmantojot Musu.lv aizliegts nosūtīt un/vai publicēt: 1. jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju. 2. informāciju, vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām. 3. materiālus, kuriem piemīt komerciāla rakstura īpašības bez saskaņošanas ar Musu.lv administrāciju.

9. Aizliegts publicēt jebkādu personiska rakstura informāciju (vārdus un uzvārdus, tālruņus, e-pasta un WWW adreses un tml.) citādi kā ievadot tos atbilstošajos lietotāja anketas laukos.

10. Musu.lv administrācija patur tiesības nosūtīt uz jūsu lietotāja kontu jebkādu informāciju izmantojot Musu.lv iekšējo ziņojumu nosūtīšanas sistēmu.Musu.lv administrācija patur tiesības mainīt un papildināt šos noteikumos par to jūs atsevišķi neinformējot.

11. Izmantojot Musu.lv jūs piekrītat, ka: 1. pakalpojums tiek sniegts tāds, kāds tas ir, un jums nav iebildumu pret tā kvalitāti. 2. Musu.lv administrācija neuzņemas atbildību par traucējumiem piekļuvē Musu.lv, informācijas piegādi, dzēšanu un uzglabāšanu. 3. Musu.lv administrācija neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, izdevumiem vai kaitējumu kas radies jums vai trešajām personām Musu.lv izmantošanas dēļ.

12. Izmantojot Musu.lv jūs apliecināt, ka esat sapratis šos noteikumus un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

 

 

Online: 15