Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi

Jaunākie ieraksti dienasgrāmatā

21.01.2009 19:14 | Nishika Izjust un saprast .. kaa ir !
Tik pēkšņi un neparasti, Tik gaidīti, bet pārsteidzoši. Vienkārši, bet samāksloti. Sarežģīti un apbrīnojami. Kā zibens no skaidrām debesīm, Bez pērkona - bez sekām. Bez lietus, bez vēja, Bez asarām, bez skumjām. ..
Komentāri: 0
19.01.2009 16:42 | amora22 gribi nopelniit?
ir reaala iespeeja nopelniit,naudas nekad nav par daudz... regjistreejies un pelni,nenozheelosi ka esi pieregjistreejies.... http://www.money.theleech.org/?r=evucis26 l ai jums veicas!!!..
Komentāri: 0
28.11.2008 00:14 | S_K :)
:)..
Komentāri: 1
21.11.2008 18:30 | Lil-Miss- TIEŠI TĀPĒC, KA MILU TEVI
Šai pasaulē ir tik daudz naida un cietsirdība, ka tu mani krāpi ar citu Un es vairs nevēlos dzīvot! Mana sirds ir tik pilna ar sāpēm un ciešanām, Ka vai gribu nomirt un nekad neatgriezties..
Komentāri: 2
07.11.2008 20:41 | miluminsh kadam ipasham cilvecinam :*
es tevi miilu no visas sirsninjas :**** [love ]..
Komentāri: 0
22.10.2008 16:04 | Sabii- Par profiliem.. :p
Ev, šitas mans jaunais profils..:P Nevarēju vecajā ieiet.. ;( Pagājušais niks bija - Sabii.. :p..
Komentāri: 0
11.10.2008 15:28 | minneliite dzejolishi
Paliec pie manis par nolemto zvaigzni Apsolu es - tavas debesis būt, Tādas - tik zilas kā jūra un ilgas, Kurās visbrīvāk sirds plašumu jūt. Neaiznes projām vēl neteiktos vārdus, Kuri Tev acīs kā oglītes gail. Atļauj tos saprast man vienmēr līdz galam, Tici - es klusums, ja vētras Tev bail. Pavadi mani no ausmas līdz rietam, Nezūdi naktī, kas spītīgi skumst. Paliec pie manis par mūžīgo zvaigzni Bezgalīgs plašums ir jāapgūst mums. es paņemšu pusi no sāpēm,kas tavā sirsniņā griež ..
Komentāri: 0
15.09.2008 10:37 | kautriga Dzīve turpinas
Nolemu dzīvot uz priekšu un neskatoties ne uz ko.Daru un darišu tas kas man patik un kas tuvak sirsniņai beidzot vēcai dzīvei japieliek punkts jo pietiekami daudz esmu cietusi,vairs neļaušu nevienam man vai mazajam darit pari.Kā arī koreģet manu dzīvi tas viss vairak aiskar kad jaucas saucamie radiņi jeb paziņas...
Komentāri: 4
14.09.2008 09:28 | kiwite ***
attapties ātrāk nekā parasti, apzināties un sajust. novērtēt sev svarīgo, bet neaizmirstot pilnībā par sevi. saprast notiekošo, nekavējot reālo. ...cilvēka izvēle. katrs pats individuāls in vienreizējs. būtība nekad nebūs tukša, var tikai sevi maldināt un novērst. baidīdamies no riska un tā sekām, radot vienlaicīgas pašproblēmas. ...vērtību skala nemainīsies nevienam, skats un skatījums būs cits, arī idejas un jaunas vēsmas.. saglabājiet savu.. *** Pārāk vienkāršs, lai kaut ..
Komentāri: 0
06.09.2008 18:38 | kautriga Nez kas notiek ar manu dzīviti.
Nezinu ko lai dara un ko lai doma esmu konkreti izmisusi,ko lai iesak,vairak kart esmu domajusi par pašnavibu,ka vis dzīve apnicis,bet mani aptur viena doma mans mazais un laba draudzene kā māsa kura ir man gluži kā.Es apdomaju un domaju kas tad būtu ar mazo enģelti,tiktu kadas sliktas rokas un neta kā vajadzetu izaudzinatu,un es to nevēlos lai ta notiktu.Mana dzīve daudzkas ir noticis sāpigs un nepatikams,kāpēc visspar domatas tadas sāpes?Lai cilvēki ciestu un sāpetu tad jau tā nebūtu dzīve bez..
Komentāri: 3
« iepriekšējā ( lapa 1 2 3 4 5 )

 

 

Online: 15