Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi

Jaunākie ieraksti dienasgrāmatā

02.07.2009 21:56 | sauliteliga es panemsu
es paņemšu pusi no sāpēm,kas tavā sirsniņā griež vēl es paņemšu rūpju nastu kas tavus plecus spiež vēl es smaidīšu katru rītu, kad acis atvērsi tu, kad ar pieskārienu, tik maigu, tu mani modinātu. vēl es pateikšu, cik ļoti mīlu, cik skumstu, kad tevis nav un, redzot tik mīļās acis, es smaidā atplaukšu jau. kluss maigums man piepilda sirdi, tik liels, ka pat nedaudz sāp. es vairs neteikšu nelaipnos vārdus, kuri pār lūpām grib kāpt, jo tikai vakar sapratu tieši, cik daudz man nozīmē tu. p..
Komentāri: 1
02.07.2009 16:06 | disi jauki
Reiz puisis meitenei uzdāvināja 13 rozes.12 īstas un 1 mākslīgo un teica:"Es mīlešu tevi tik ilgi kamēr novītīs pēdējā roze.....
Komentāri: 0
29.06.2009 15:30 | disi shis tas
Mīlestība ir slimība, kas pieprasa gultas režīmu! *************** Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribas..
Komentāri: 0
27.06.2009 23:05 | Peerliite Ai...
Ja kāds spētu sasildīt tā-kā es vēlos! Ja kāds spētu uzklausīt tā-kā es vēlos.... es sevi ziedotu mērķos cēlos! mājās esmu vienmēr viena, un uzklausīt mani spēj tikai siena!Tā nesaprot cik grūta dzīve ir man, bet pastāstīts ir šajos tekstos,kas skan! Man tēva nav bijis,cik asaru lijis! Cik nervu ir bojāts,tas nebij tā domāts... Lai aizmirstu visu,man jāiet uz misu, Bet nevēlos to-vai saproti ko? Strādāju cēli,beidzu darbu vēli,likteni izaicināt? Nav spēka turpināt!Ļoti mīlēju tevi-neb..
Komentāri: 0
27.06.2009 23:05 | Peerliite Nesaprotu...
Kā tas nākas? Ka no smaida dzīve sākas? Un kad izaudzis esi, Uz saviem pleciem problēmas nesi. Daudzus gadus mēs kopā bijām, Savas dzīves kopā vijām. Vai tiešām bij grūti būt , Tā,lai sirds to jūt. Es par tevi cēlos un kritu, Kas aprunāja-pļaukas situ. Tu,izrādās diemžēl neesi nekas, Neredzēsi vairs manas pekas Pienāca man daudzi zvani Visi teica,ka nodi*s mani. Bet es kā muļķis, Ausīs puļķis. Patiesība man acīs koda, Bet Tev par šo nekāda goda! P.S.Tev liekas,ka pazīsti cilvē..
Komentāri: 2
27.06.2009 23:04 | Peerliite PAR TITĀNIKU :)
Klausos es šo skaisto dziesmu, Sirdī nevar nodzēst liesmu. Skatijos es filmu skumju, sēdēju ar seju dumju. Asaras man lielas bira, Sirdī mazais velniņš mira. Šis ir maziņš bēdu klāsts, jo filmas jēga bēdīgas stāsts.....
Komentāri: 0
12.06.2009 23:16 | disi laiks biku pasmaidiit
nav tā, ka vairs nav džentlmeņu. vakar piemēram redzēju vīrieti kurš laipni turēja lietusargu virs sievas,kamēr tā mainija automašīnai riepu :D *************************************************************************** Atnāk mājās vīrs,pilna soma ar videokasetēm.Sieva:"Kāda velna pēc,mums tak nav viģika!"Oi,oi.Kad tu vakar nopirki krūšturi,es neko neteicu. ************************************************************************** Vīrs sievai: - Es nesaprotu, kāpēc tu valkā krūšturi. Tev ..
Komentāri: 0
05.06.2009 18:26 | Mela Nav svarīgi.
Nav svarīgi, cik meistarīgs vai uzmanības vērts tu esi un cik lielā mērā esi pelnījis labāku dzīvi. Tu to nekad nesasniegsi, ja nespēsi to iztēloties un neko nedarīsi,lai tev tāda būtu. /Ričards Bahs/..
Komentāri: 0
04.06.2009 16:58 | Devil-girl ;)))
Kad viņa iet prom dusmīga [seko viņai]...... Kad viņa cieši uzlūko tavu muti [noskūpsti viņu]....... Kad viņa grūž tevi vai sit tevi [turi un nelaid prom]....... Kad viņa nolād tevi [skūpsti viņu un stāsti, ka mīli].......... Kad viņa ir klusa [pajautā, kas ir nepareizi]........... Kad viņa tevi ignorē [piesaisti viņas uzmanību].......... Kad viņa raujas prom [velc viņu atpakaļ].......... Kad viņa parāda sevi no sliktās puses [stāsti, ka viņa ir skaista]............. Kad redzi, k..
Komentāri: 0
23.05.2009 23:14 | Peerliite Iedvesma...
Dir*ā mati dziļi iekšā, Nedir*t skaļi manā priekšā! Rakstu atkal savas rindas, Klātīm nav nevienas Lindas. Tie tik "kartupeli" spēlē Runā laikam spāņu mēlē. Viens jau kliedz-Tu esi mele, jo vakar teici,ka tev pieder tele. Sēžu es pie galda klusi, Visi lūr uz manu pusi. Gaidu ciemos vienu Māri, atvedīs viņš raibu spāri. Graužu krekerīti gardu kāju es pret zemi spārdu, Osis rausta savu bārdu, pamēģini pateikt vārdu! Besī ārā šitā diena man ir cerība tik viena, izdzert glāzi aukst..
Komentāri: 0

 

 

Online: 11