Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi

Jaunākie ieraksti dienasgrāmatā

15.10.2009 13:01 | asorti ir tā, kā ir (turpinājums)
Nu lūk, te ir senā doma – jādzivo sev. Nav jāgaida uz citiem, jārēķinās ar citiem, vienkārši ja’būt atkarīgam no sevis, nē, pat ne atkarīgam, bet jāprot priecāties tā, lai nevajadzētu nevienu citu, kas ir tava prieka avots. Kāds zvans draugam, tā ir laba lieta, taču es esmu sapratusi, sevišķi pe’dējā laikā to saprotu arvien skaidrāk, ka man gribas cilvēkus satikt nevis visu laiku runāt pa telefonu. Man zvana, grib pļāpāt, bet es cenšos ātri atvadīties. Protams, pretī saņemu argumentus, ka tagad..
Komentāri: 0
15.10.2009 12:57 | asorti Ir tā, kā ir
Jā, nu var jau sēdēt pie galda, dzert tēju un dziedāt par pēdējo lapu. Tad var pamest skatu uz loga pusi, lai pārliecinātos, vai lapa patiešām ir pēdējā. Un no kurienes nāk prātā domas, ka jādzied tieši tāda dziesma, nu tieši tā un neviena cita? Nu nekāda sakara. Tēja tiek izdzerta pavisam maziem malkiem, tomēr kolēģis kafiju, kā izrādās, dzer vēl ilgāk, divreiz ilgāk, nē, pat vēl ilgāk. Nu un? Katram jau savi tie dzīves tempi un apgriezieni. Un vispār, nekas vēl nav teikts par to, ka citās jomā..
Komentāri: 0
22.08.2009 23:23 | actina314 Liek Aizdomāties. ;)
Dženijai šķita, ka viņa bija pasaules laimīgākā meitene,viņa beidzot bija nonākusi pilnīgi jaunā dzīvesvietā,beidzot viņai pašai bija sava istaba.Meitene izkravāja savas mantas un baudīja silto vēju no atvērtā loga.Drīz sāksies skola,Dženija iegūs jaunus draugus,apmeklēs jautrākās ballītes....Dženijai bija tāda dzīve, par kādu viņa bija sapņojusi visu savu mūžu.. Jau pirmajā skolas dienā Dženija ieguva sev jaunus draugus un pat paguva tikt uzaicināta uz randiņu,pietam ar skolas pazīstamāko puis..
Komentāri: 3
22.08.2009 23:20 | actina314 Stāsts par meiteni.
**Strīds ar klasesbiedru..... No rīta, atnākot uz skolu,satiku savas nīļās draudzenītes. Kā jau ierasts, zēni kaitinaja meitenes, un tad es uzsāku pamatīgu strīdu ar kādu puisi... Aizsteidzoties notikumiem pa priekšu, gribu pateikt, ka tieši šā strīda dēļ visa pārēja diena izvērsās tik traģiska. Parasti šis puisis ir kluss un gudrāks par pārējiem,tāpēc vēl arvien nesaprotu,kas viņam todien bija uznācis... Viņš vienkārši pienāca man klāt un pavilka zemāk manus svārkus.Es iekliedzos,bet viņš tei..
Komentāri: 0
24.07.2009 09:31 | disi pasacinja
Reiz dzīvoja maza čiksīte, kurai bija sarkana kloze, ar kuru viņa iestiloja vienmēr un visur. Tādēļ visi viņu iesauca par Sarkanķobīti. Kādu rītu sarkanķobītes mutere saņēma mesidžu: „Tā ir no sencenes!” muča teica. „Bāc, a zini kas ir? Viņai ir besis, slikts fīlings. Aizej ieposī, kas ar viņu, Sarkanķobīt,bet neaiztusē prom no taciņas un pa ceļam ne ar vienu nebazarē!” I vot Sarkanķobīte rullēja uz vecmuteres būdu mežā, kas atradās riktīgākajā čuhņā.Diena bija superīga. Karoče, drīz vien Sar..
Komentāri: 1
15.07.2009 22:05 | akirrra Liek aizdomāties par šo un to....
Reiz dzīvoja meitene, kurai bija 4 draugi. Visvairāk viņa mīlēja ceturto un ļoti par to rūpējās. Viņa tam deva tikai visu to labāko. Šī meitene arī mīlēja trešo un vienmēr kopā ar viņu izgāja sabiedrībā. Viņa baidījās, ka šis draugs var kādu dienu viņu pamest. Viņa mīlēja otro draugu, kurš vienmēr bija ļoti iejūtīgs un laipns. Ja meitenei gadījās kādi sarežģījumi vai problēmas,viņa vienmēr varēja griezties pie šī drauga pēc palīdzības. Meitenes pirmais draugs bija ļoti lojāls un uz sadarbī..
Komentāri: 0
03.07.2009 15:49 | disi Dazu Celju satiksmes negadijumu (CSN) aprakst
1.Taa mashina ieskreja manejaa, nebridinajusi par saviem nodomiem; 2.Kajamgajejs saskrejaas ar mani un pakljuva zem mashinas; 3.Tas puisis bija visur. Man nacaas vairakas reizes grozit sturi,pirms es vinju notriecu; 4.Es nobraucu uz apmales, paskatijos uz savu sievasmati, un izbraucu cauri kastmalas norobezojumiem; 5.Telefona stabs atri tuvojaas. Es centos nogriezt no vinja celja, bet vinsh ietriecas mana mashinaa; 6.Mana automashinaa bija novietota pec noteikumiem, kad ta atpakaljgaita ieb..
Komentāri: 1
03.07.2009 15:47 | disi :))
Zaķīts iet pa mežu. Skatās- vilks sēž un pīpē zālīti. Zaķīts saka, lai iedod viņam ar' mazliet. Vilks saka: - Nu nē, man pašam maz. - Nu bet es tāds maziņš, man daudz nevajaga. Vilks padomā un iedod. Zaķītis pīpē, pīpē. Vilks viņa jautā: - Nu, kā ir? - Nekā nav! Vilks pārsteigts, uztin zaķītim lielāku. Tas pīpē vēl. Vilks atkal jautā: - Nu, kā ir? - Nekā nav...nav ne rociņu, ne kājiņu.....
Komentāri: 1
03.07.2009 15:46 | disi :)
Čapajevs raksta dienasgrāmatu. 1.diena - Mēs izdzinām baltos no meža. 2.diena - Baltie mūs izdzina no meža. 3.diena - Mēs pārsteidzoši izdzinām baltos no meža. 4.diena - Baltie mūs pārsteidzoši izdzina no meža. 5.diena - Atnāca mežsargs un mūs visus izdzina no meža...
Komentāri: 0
03.07.2009 15:42 | disi kļūdīties ir cilvēcīgi
"Hallo?" "Čau, mīļumiņ, šeit tētuks. Vai mamma ir blakus?" "Nē. Viņa ir augšstāvā, guļamistabā ar Kārļonkuli." Pēc neilgas pauzītes, "Bet mīļumiņ, bet tu taču nevienu Kārļa onkuli nepazīsti." "Pazīstu gan, viņš tagad ir aušstāvā ar manu mammu." Pauze. "Ahh, nu labi. Tad klausies, ko es vēlos, lai tu izdari. Noliec klausuli uz galda, uzskrien augšā, pieklauvē pie guļamistabas durvīm un saki mammai, ka tētis tikko piebrauca." "Labi, es tūlīt." *** Pēc pāris minūtēm meitenīte atnāk atpakaļ pie tele..
Komentāri: 0

 

 

Online: 11