Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi

Jaunākie ieraksti dienasgrāmatā

19.01.2013 18:51 | MissMargo :))
Счастье, здравствуй, прекрасно выглядишь! Ты мне даже кого-то напоминаешь... Заходи, мне минуточку выделишь? Я раньше ждала тебя долго, знаешь? Ну что ж, познакомимся? Я одна. У тебя холодные руки, странно. Присаживайся, чаю?кофе?вина? Знакомство с тобой было очень желанным. Рассказывай, где пропадало так долго? Ты знаешь, тебя я уже обыскалась. Пыталась найти сама, но без толку... А надежда все же жила, оставалась... Садись поудобней, стесняться н..
Komentāri: 0
08.05.2012 14:28 | klea13 ta dzive notiek...labi ka ar laimigam beigam
Kas tik nenotiek ar terorismu pasaule, vakarnakt piedzivoju arkartas situaciju. Tieshi tad kad vissjaukakais miegs, noskaneja signalizacija, un pie durvim policists pazinoja ka vienkarshi velas evakuet tuvakas majas, jo blakusmaja spridzeklis, un bija ar, vairak ka pusstundu gaidiju kad beidzot gaiss bus tirs, atskaneja plaukskis, tas gan bija noklusets, specvienibas delj.Man paskaidroja ka istais spradziens nonestu veselu maju lidz pamatiem un es dzivoju kaiminjos.Arprats.Un tai maja dzivo 7 b..
Komentāri: 0
04.05.2011 22:55 | Zyta Best friend
Hi. Remember me? I just wanted to know if you're still alive. Just checking , because you never replied to any of my messages. Probably you're busy, but I really miss you. <3 Me...
Komentāri: 0
27.01.2011 12:25 | Vitinjaaa Miris mūziķis Mārtiņš Freimanis..... ;(
Gripas izraisīto komplikāciju dēļ miris Latvijā populārais mūziķis Mārtiņš Freimanis, aģentūrai BNS apstiprināja viens no ierakstu kompānijas «Mikrofona Ieraksti» vadītājiem Guntars Račs. Viņš apliecināja, ka mūzikas izdevējkompānija iesaistīsies mūziķa bēru organizēšanā. Račs teica, ka pašlaik par to tiekot lemts, par tālāko rīcību šajā jautājumā solot informēt ar preses paziņojumu starpniecību. Mūzikas ierakstu kompānija izsaka milzīgu līdzjūtību mūziķa piederīgajiem un faniem. Freimaņa ..
Komentāri: 0
26.10.2010 10:49 | INDIGO25 Ko man iemācīja???
1) Mamma mani mācīja CIENĪT CITA DARBU: „Ja taisaties viens otru nosist, tad ejiet uz ielas – es tikko grīdas izmazgāju” 2) Mamma mani mācīja TICĒT DIEVAM: „Lūdz dievu, lai tā riebeklība izmazgātos” 3) Mamma mani mācīja DOMĀT PAR SEKĀM: „Ja izvelsies no loga, neņemšu tevi līdzi uz veikalu” 4) Mamma mani mācīja DOMĀT LOĢISKI: „Tādēļ, ka es tā teicu, saprati?” 5) Mamma mani mācīja LIKUMSAKARĪBAS: „Ja tu tūlīt nebeigsi raudāt, es tevi nopēršu” 6) Mamma mani mācīja PĀRVARĒT NEPĀR..
Komentāri: 0
01.05.2010 00:59 | miswink Par dzīvi un (Ne-)darbiem
Jokaina sajūta it kā staigātu nedaudz virs zemes, it kā galva pilna ar vati, it kā Tevis nekad nebūtu bijis. It kā.... bet tomēr. Jāpievēršas TEV un SEV un PASAULEI. Jādzied, jādejo, jādzer un jāspēlē dzīve. Uz ielām, jumtiem, parkos, svešās guļamistabās un piesmēķētos bāros. Jāatkorķē vīna un ruma mucas, jāvāra pasta un jāgrillē vistas fileja. Jānoreibst un jāpadodas kārdinājumam būt svētajai. Pavasaris nāk, nenāk un atnāk ātri. Dzīve ir kā teātris, modes šovs, manis pašas personīgā pasaules pi..
Komentāri: 0
20.04.2010 13:12 | Laridae Pēc pauzes attiecībās ar tinti
atgriezies pie manis, dārgā, krāšņā mīlestība! es nepadošos Tavām spēlēm, būšu laba pretiniece! būšu spītniece.. nevaldāma mīlniece. atgriezies pie manis, mana uzticība.. dzīvā dzīvība, saldais naivums.. karstās vēlmes, lielais spraigums.- smieklu svaigums. ai, mana laime laimīte, Tu....
Komentāri: 0
07.01.2010 13:59 | kaspars19 Mana majas lapa
Laipni lugti maneja majaslapa(www.chopauk.co.uk)..
Komentāri: 0
28.10.2009 13:30 | Di_
Neapdirs - jo es nepiedodu. Nesāpini - jo es neaizmirstu. Neceri - jo es negalvoju. Netēlo-jo es neskatos...
Komentāri: 1
15.10.2009 13:03 | asorti ir tā, kā ir. (nobeigums)
Noņem masku un parādi to citiem! Parādi, ka tu esi tu, ka tu esi patiess! Neskrien tik ļoti! Apstājies uz brīdi, palūkojies apkārt, ieklausies apkārt notiekošajā un pieņem to, paņem sev kaut ko no tā visa! Katrs cilvēks, kas ienāk tavā dzivē, ienāk, lai kaut ko mācītu. Tas attiecas gan uz labo, gan slikto, kas notiek Tavā dzīvē. Katrs sastaptais cilvēks ir Tavs skolotājs...
Komentāri: 0
( lapa 1 2 3 4 5 ) nākamā »

 

 

Online: 17