Lietotāja vārds: Parole: Aizmirsi paroli? | Reģistrācija
Atrodi meklēto Čats Veiksmes spēle Loterija Moment izloze Atrodi foto Ko tu dari?
Diskusijas Intereses Aptaujas Mūsu pārdomas Pārīši Meklēšana
Tavs konts Tavas fotogrāfijas Tavi albumi Tava dienasgrāmata Tava mājaslapa
Vērtēšana TOP fotogrāfijas SMS balsojumi Jaunākās fotogrāfijas Nesen aprunātās
Jaunākie ieraksti Nesen aprunātās
Jaunākie albumi Nesen aprunātie
Uzdotie jautājumi Bagātākie Draudzīgākie Jubilāri
Jaunākie lietotāji Jaunumi
Citi ieraksti

Vitinjaaa » Dienasgrāmata [2]

27.01.2011 12:25Miris mūziķis Mārtiņš Freimanis..... ;(
Gripas izraisīto komplikāciju dēļ miris Latvijā populārais mūziķis Mārtiņš Freimanis, aģentūrai BNS apstiprināja viens no ierakstu kompānijas «Mikrofona Ieraksti» vadītājiem Guntars Račs.

Viņš apliecināja, ka mūzikas izdevējkompānija iesaistīsies mūziķa bēru organizēšanā. Račs teica, ka pašlaik par to tiekot lemts, par tālāko rīcību šajā jautājumā solot informēt ar preses paziņojumu starpniecību. Mūzikas ierakstu kompānija izsaka milzīgu līdzjūtību mūziķa piederīgajiem un faniem.

Freimaņa vadītajai rokgrupai «Tumsa» šosestdien bija paredzēts sniegt koncertu klubā «Pablo» Liepājā, liecina grupas mājaslapā ievietotā informācija. Pēc tam trīs koncertus dažādās Latvijas izklaides vietās bija ieplānots sniegt februārī.

Mūziķis dzimis 1977.gada 7.februārī Liepājā, viņš darbojies arī kā aktieris, dzejnieks un televīzijas raidījumu vadītājs.
Reklāma

Freimaņa vadītā grupa «Tumsa» laikā kopš 1994.gada izdevusi sešus albumus, pēdējo desmit gadu laikā Freimanis sāka komponēt dziesmas un rakstīt dziesmu tekstus arī citiem izpildītājiem. 2002.gadā viņš sāka sadarbību ar Lauri Reiniku, kad sarakstīja vārdus viņa komponētajām un izpildītajām dziesmām.

2003.gadā Freimanis kopā ar Reiniku un dziedātāju Yanu Kay izveidoja grupu «F.L.Y.», kas togad ar dziesmu «Hello From Mars» uzvarēja Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē, bet finālkoncertā, kas norisinājās Rīgā, grupa ieguva tikai 24. vietu. Nākamajā gadā Freimanis sāka sadarbību ar grupu «Putnu balle», komponējot viņu dziesmas.

2005. gadā Eirovīzijā ar Freimaņa dziesmu «The War Is Not Over» piedalījās dziedātāji Valters un Kaža, kas konkursā ieguva 5. vietu.

2004. gadā klajā nāca Freimaņa dzejas krājums «Zālīte truša dvēselei», kurā līdzās dzejoļiem publicēti arī «Tumsas» dziesmu teksti.

Freimanis kopš 1999.gada vairākas sezonas darbojies titullomā Liepājas teātra izrādē «Kaupēn, mans mīļais», savukārt 2005.gadā viņš piedalījās Arvīda Krieva kinofilmā «Man patīk, ka meitene skumst». 2007.gadā viņš debitēja Latvijas Televīzijas seriālā «Neprāta cena».
Info no apollo.lv;( ;( -Es tikai dažas dziesmas dzīvajā redzēju.... Vienmēr esmu gribējusi aizbraukt uz viņa koncertu....

Žēl ka mūs pametis lielisks latviešu mūziķis, dzejnieks,tekstu autors...

Daudzus gadus viņa dziesmas man ir mīļas....

Esmu šokā... Trukst vārdu....
Komentāri: 0

 

 

Online: 14